Helista
+372 607 5061
Veepehmendusfilter CMS-13 WATEX

Veepehmendusfilter CMS-13 WATEX

  • Mudel: 331918
  • Saadavus: 2-5 tööpäeva
  • Tavahind 1 487.72€

    Püsikliendihind 1 413.33€

  • Maksudeta: 1 219.44€
Tõhus lahendus vee pehmendamiseks, raua, mangaani ja ammooniumi eemaldamiseks
Regenereerimine soolvee lahusega soola tablettidest (NaCl)
Usaldusväärne ja tõhus töö vähemalt 10 aastat
Taotlege eramaju, suvilaid, külalistemaju, mis on ühendatud tsentraalsete veevarustussüsteemidega
Automaatne puhastamine ja regenereerimine helitugevuse reguleerimisega
Lihtne paigaldus ja hooldus
Madalad tegevuskulud
Kvaliteetsed materjalid, komponendid
Filter ei eemalda lõhna. Lisaks tuleks paigaldada WATE x CMB või CTO või AERO
VEE KVALITEEDI PROBLEEM

Vee karedus on vee looduslike omaduste kogum, mis on seotud kaltsiumi- ja magneesiumisoolade kontsentratsiooniga. Kuigi kare vesi ei ole inimese tervisele kahjulik, võib see tõsiselt ohustada erinevaid seadmeid, näiteks pesumasinaid, boilereid, nõudepesumasinaid ja torusid, tekitades torustikes ja eriti kütteelementidel sademeid. Sellise vee kasutamine pesu pesemiseks nõuab rohkem pesuainet. Vee karedus vähendab sanitaarseadmete eluiga ja suurendab energiatarbimist.

LAHENDUS

Nende probleemide lahendus kodumajapidamistele on pehmenemine WATE x CMS seeria ioonvahetusvaigu filtrite abil (vähendab katlakivi), mis regenereeritakse NaCl -ga. Veepehmendusseadmed vähendavad tõhusalt ka rauda, ??mangaani ja ammooniumi.

FILTRI TULEMUS

Filtreerimiskeskkonna (ioonvaikude) regenereerimiseks kasutatakse reaktiivi (NaCl või soolatabletid). WATE x CMS seadmete regenereerimisprotsessides tekkinud reovesi saab juhtida otse bioloogilisse reoveepuhastisse. WATE x CMS koosneb filtrikolonnist, juhtventiilist ja soolapaagist. Filtrikolonn on täidetud ioonivahetusvaiguga (katioonne), mis vähendab karedust ja raua kontsentratsiooni vees. Juhtventiil teostab automaatset regenereerimist. Soolapaak täidetakse vaigu regenereerimiseks reagendiga (NaCl, soolatabletid). Filtreerimisvahendite maht arvutatakse vaigude koguse ja toorvee kvaliteedi järgi.

FILTRI JUHTIMINE

WATE x CMS on varustatud Clack WSCI1 juhtventiiliga, sisseehitatud voolumõõturiga, mis teostab filtreerimiskeskkonna regenereerimist vastavalt veetarbimisele. Voolumõõtur säästab vett ja soola, mida kasutatakse filtri regenereerimiseks. Ventiilile saab paigaldada möödaviigu torustiku, mis võimaldab hõlpsalt hooldustöid teha. Juhtventiil salvestab elektrikatkestuse korral kogu teabe. Seadmel on palju parameetreid, mida saab vastavalt vajadusele reguleerida, näiteks pesuaeg, sagedus, reaktiivi tarbimine jne. Teatud juhtklapi korpusega (lisakomponent) on võimalik muuta vee karedust. Seade täidab ka rauaeemaldusfunktsiooni, kuid lahustunud raua kontsentratsioon ei tohi ületada 2,5-3,0 mg/l.