Helista
+372 607 5061
Kuivsifoon 40mm HepvO

Kuivsifoon 40mm HepvO

  • Mudel: 870251
  • Saadavus: Laos
  • Tavahind 15.98€

    Püsikliendihind 15.18€

  • Maksudeta: 13.32€
Kuivsifoon Wavin Hep VO®
Wavin Hep VO on membraaniga kuivsifoon, mida saab kasutada paljudes sellistes rakendustes, kuhu traditsioonilist vesilukku ei ole võimalik paigaldada. Hep VO on uus ja innovaatiline toode, kuid erinevates Euroopa riikides on neid paigaldatud juba rohkem kui 4 miljonit. Toode sobib kasutamiseks nii professionaalile kui ka tavatarbijale.
Hep VO on valmistatud polüpropeenist, maksimaalne kasutus- temperatuur on 95 °C ja see vastab standardi EN 274 nõuetele.
Hep VO töö põhineb kuivsifoonis oleva spetsiaalkummist membraani liikumisel. Membraan on õhutihe ja avaneb läbivoolava vee survel. Veevoolu lõppemisel membraan sulgub ja tõkestab gaasi välja- pääsemise kanalisatsioonist. Membraani elastsust ja töökindlust on kontrollitud pikaajaliste käituskatsetega, mis tõendavad selle töö- omaduste suurepärast püsivust erinevate temperatuuride ja kasutustingimuste korral.

Mitmeotstarbeline lahendus
Wavin Hep VO hüdraulilised omadused on oluliselt paremad kui traditsioonilistel vesilukkudel. Toode on täiesti vaikne ega tekita tavalise vesilukuga kaasnevat mulksuvat heli. Membraankonstruktsioon takistab tõhusalt ka vahu tekkimist kanalisatsioonis.
Membraantehnoloogia tõttu ei ole kuivsifoonis Hep VO vett. Tänu sellele Hep VO ei külmu ja sobib peale muude rakenduste eriti hästi ka suvilasse. Toode on oluliselt hügieenilisem kui traditsiooniline vesilukk, millesse koguneb mustus ja praht. Kuivsifooni Hep VO on ka kergem puhastada.
Vajaduse korral võimaldab Hep VO õhu juurdevoolu kanalisatsiooni, toimides alarõhuklapina. Membraankonstruktsioon väldib õhu pääsemist ruumi. Traditsiooniline vesilukk võib alarõhu korral tühjeneda ja lasta gaasil takistamatult kanalisatsioonist eluruumidesse levida.
Hep VO tõkestab vee ja õhu tagasivoolamise kanalisatsioonitorustiku võimaliku liigtäitumise korral. Erinevalt vesilukust ei ohusta kuivsifooni Hep VO kuivaksjäämine ja seetõttu sobib kuivsifoon suurepäraselt ka kohtadesse, kus vesilukk võib aja jooksul kuivada. Sellised kohad on näiteks ventilatsioonisüsteemi seadmeruumid jm harvakäidavad ruumid.
Paigaldamine
Kuivsifooni Wavin Hep VO võib paigaldada vertikaalselt, kaldu või horisontaalselt. Toote konstruktsioon võimaldab väga lihtsat ja ruumisäästvat paigaldamist. Hep VO saab kinnitada näiteks otse kraanikausi põhjaklapi keerme külge.
Tootepere sisaldab üleminekudetaile, mille abil saab toote paigaldada ka olemas-olevasse torustikku või näiteks horisontaal-asendisse. Toode on saadaval läbimõõduga 32 mm ja 40 mm .
Hep VO kuivsifoon on mõõtudes D 32 ja D40 - kuivsifoon Hep VO - otseliitmik - põlv 87,5°
Hooldus
Kui süsteemi on vaja mehaaniliselt puhastada tuleb Hep VO kuivsifoon süsteemist eemaldada
Kuivsifooni Hep VO kasutamise eelised •
Võib paigaldada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. • Kaitseb tõhusalt kanalisatsiooni ummistumise eest. • Ei külmu. • Õhutihe, töötab ka alarõhuklapina. • Head hüdraulilised omadused. • Vaikne. • Traditsioonilisest vesilukust hügieenilisem. • Väldib vahu tekkimist kanalisatsioonis. • Vastupidav kanalisatsiooni- ummistuste kõrvaldamise kõikide tavakemikaalide mõjule.