Helista
+372 607 5061

Ettevõttest

Akvedukt OÜ on Eesti turul toimetanud üle 20 aasta, täna oleme loonud e-poe, kus kinnisvara omanikud ja aiapidajad saavad vajalikud tarvikud oma aia kastmiseks, veesilmade loomiseks ning muu vajaliku toimiva veesüsteemi loomiseks.


AKVEDUKT - (ld. k. "aqua" - vesi; "ducere" - juhtima) Antiik-Roomas laialdaselt kasutusel olnud kunstlik sild või tunnel (või nende süsteem) vee juhtimiseks mägiallikatest ja -järvedest üle orgude ja läbi küngaste inimasulateni.

Enamgi kui Vana-Rooma aegadel, on tänapäeval võimatu normaalset elu-olu ette kujutada ilma puhta joogi- ja tarbevee olemasoluta. On ju täiesti iseenesestmõistetav, et vajadusel avate kraani ja saate mugavalt kätte oma joogi- või pesuvee.

Elame ajajärgul, mil veel liigagi sageli kasutatakse kulunud ja ebaefektiivset tehnikat ja vahendeid vee tootmiseks ning juhtimiseks ja samuti, pole harvad juhud, kus vett tuuakse lautadesse tsisternautoga või tuppa ämbritega. Seetõttu saigi meie ettevõtte ideeks ja tahtmiseks olla abiks Teie kodude, majapidamiste, suvilate, farmide, aedade ja töökohtade varustamiseks veega. Samuti pakume abi sade- ja reovetest lahtisaamisel, vee puhastamisel, aedade ja murude kastmisel jne. jne. Kõikidest sellistest probleemidest üle saamisel püüame meie ja meie edasimüüjad pakkuda Teile kõige optimaalsemaid, efektiivsemaid ja soodsamaid lahendusi tänu moodsate, ökonoomsete ja kvaliteetsete seadmete ning koosteosade olemasolule meie pakkumiste koosseisus.

Niisiis - kui tunnete, et olete "kuival" või hoopistükis "uppumas" - leiate kiiret ja asjatundlikku abi meilt.